Martin Valvontavuorot kausi 2018-2019

      
 Kevät 2019    
      
JoukkuepvmLiikuntahalliMonitoimisaliKerhohuoneMuu tila
U19T31.12.-6.1.

la 5.1. klo 12-15 PS Villa futsal
la 5.1. klo 15-17 HyPo naisten treenit
su 6.1. klo 11-13, 14.30-16.30 SCH koulutus

  su 6.1. klo 9-10.30, 13.30-14, 16.30-17 SCH koulutus
U19P/U17P7.-13.1.la 12.1. klo 11-15 HyPo naiset
la 12.1. klo 15-18.30 SCH salib.
su 13.1. klo 15-19 HyPo M1B
su 17-19.30 Rivitanssijat pe 11.1. ruokalassa vauvauinti info klo 17.30-19
CT14.-20.1.la 19.1. klo 9.30-12 HyPo T19 peli
la 19.1. klo 12-15 PS Villa futsal
la 19.1. klo 15-19 HyPo naiset
su 20.1. 13.30-16 HyPo U17 pojat SM peli
su 20.1. klo 15-19 HyPo M1B
su 20.1. klo 19-21 HyPo N2. joukkueen peli


la 19.1. klo 9-18 Kulkuriteatteri
su 20.1. klo 9-17 Kulkuriteatteri
su 17-19.30 Rivitanssijat

  

U17T

 

21.-27.1.la 26.1. klo 9-13 Rasti kahvion aulassa
la 26.1 klo 15-18.30 SCH salib.
su 18-20 Rivitanssijat  
T10/1128.1.-3.2.la 2.2. klo 11-15 HyPo naiset
la 2.2. klo 15-18.30 SCH salib.
la 2.2. klo 18.30-21 HyPo T19 peli
su 3.2. klo 15-19 HyPo M1B
su 3.2. klo 19-21 HyPo N2. joukkueen peli
su 18-20 Rivitanssijat su 3.2. klo 18-20 Rasti ruokalassa
P074.-10.2.ke 6.2. klo 18-21 PS Villa Futsalpeli
la 9.2. klo 12-21 HUS futsalturnaus
su 10.2. klo 10.30-13 HyPo U17 pojat SM peli
su 10.2. HyPo CP klo 13 ja 15 sekä HyPo T03/04 klo 17-19
su 18-20 Rivitanssijat  
T07/T0811.-17.2.ke 13.2. klo 16.30-21 HyPo naiset

pe 15.2. klo 15-22 Vanhojen tanssit

la 16.2. klo 12.30-15 HyPo U17 pojat SM peli

su 17.2. klo 15-19 HyPo M1B
su 18-20 Rivitanssijat  
P08/P0918.-24.2.la 23.2. klo 11-15 HyPo naiset
la 23.2. klo 15-18.30 SCH salib.
la 23.2. klo 18.30-21 HyPo T19 peli

su 24.2. klo 12-13 SCH junnupeli
su 18-20 Rivitanssijat  
T0925.2-3.3.la 2.3. klo 12.30-15 HyPo T19 peli
la 2.3. 15-18.30 SCH salib

su 3.3. klo 15-19 HyPo M1B
su 3.3. klo 19-21 HyPo N2. joukkueen peli
su 18-20 Rivitanssijat la 2.3. Rasti klo 9.30-13 Kahvilan aulatila
P10-114.-10.3.

la 9.3. klo 15-19 HyPo naiset

su 10.3. klo 10.30-13 HyPo U17 pojat SM peli
su 10.3. klo 13-21 C-poikien Sm pelejä

su 18-20 Rivitanssijat la 9.3. klo 16-17 HyPo naisten sponssorit ruokalassa
U17P11.-17.3.la 16.3. klo 12.30-15 HyPo U17 pojat SM peli
la 16.3. 15-18.30 SCH salib

su 17.3. klo 12-13 SCH junnupeli omalla vuorollaan
su 17.3. klo 13-14 HyPo naisten harkat
su 17.3. klo 15-19 HyPo M1B
su 17.3. klo 19-21 HyPo N2. joukkueen peli
su 18-20 Rivitanssijat  
U19T/U17T18.-24.3

ti 19.3. klo 16.30-20.30 Naisten Korisliigan puolivälieräottelu

pe 22.3. klo 16.30-20.30 HyPo Miesten 1 B puolivälieräpeli

la 23.3. klo 10.3.-13 HyPo U17 poikien SM peli
la 23.3. klo 13.30-16 HyPo T19 peli
la 23.3. klo 16.30-18 HyPo naisten harkat
la 23.3. klo 18.15-20.15 HyPo C-tyttöjen peli

su 24.3. klo 13-17 Hyvolin leiri
su 24.3. klo 17-18 HyPo naisten harkat
su 24.3. klo 18-19.45 HyPo U17-tyttöjen peli

su 18-20 Rivitanssijat  
P0725.-31.3.

Ma 25.3. klo 16.30-20.30 Naisten Korisliigan puolivälieräottelu

Pe 29.3. klo 16.30-20.30 ALUSTAVA Naisten Korisliigan puolivälieräottelu

la 30.30 klo 12.30-14 HyPo naisten harkat
la 30.3 kl0 17.30-20 Rastin varaus ruokalassa.

su 31.3. klo 12-13 SCH junnupeli omalla vuorolla
su 31.3. klo 13.30-16 HyPo U17 pojat SM peli
su 31.3. klo 16.30-18 HyPo naisten harkat
18.30-20 HyPo Tytöt -07 peli

 

su 18-20 Rivitanssijat  
P08/P091.-7.4.

ma 1.4. klo 16.30-20.30 ALUSTAVA Naisten Korisliigan välieräottelu

pe 5.4. klo 16.30-20.30 ALUSTAVA Naisten Korisliigan välieräottelu

la 6.4. klo 12-15 SCH junnu salibandypeli
la 6.4. klo 15-16.30 Hypo naisten harkat

su 7.4. klo 15-17 HyPo N2. joukkueen peli

su 18-20 Rivitanssijat  
CT

 
8.-14.4.

la 13.4. klo 15-19  Naisten Korisliigan pronssiottelu

 

la 13.4. klo 10-15 Rocktehdas

su 14.4. klo 8-22 vaalit
 

su 14.4. klo 8-22 Vaalit 
CP15.-21.4

 

 

su 18-20 Rivitanssijat  
T10-1122.-28.4.pe 26.4. klo 16-22 Hyvoli kisat

la 27.4. klo 7-22 Hyvoli kisat

su 28.4. klo 17-22 Hyvoli kisat
pe 26.4. klo 16-22 Hyvoli
la 27.4. klo 7-22 Hyvoli
su 28.4. klo 7-22 Hyvoli
pe 26.4. klo 16-22 Hyvoli
la 27.4. klo 7-22
su 28.4. klo 7-22
26.-28.4 Hyvolille varattu ruokala, maantiedon- ja musiikkiluokka
P10-1129.4.-5.5.

pe 3.5. klo 16.30-20 Sivistystoimi (Raipenpytty) salibandyturnaus

su 5,5., klo12-13 SCH junnupeli omalla vuorollaan

la 4.5. klo 8-14 Kirppis vanhempainyhdistys
su 5.5. klo 18-20 Rivitanssijat
 la 4.5. klo 8-14 Kirppis vanhempainyhdistys ruokala
T08/T09/T076.-12.5.Hyvolin kisat perutu.
su 12,5., klo12-13 SCH junnupeli omalla vuorollaan
su 18-20 Rivitanssijat  
CP13.-19.5.pe 17.5. klo 17 - su 19.5. klo 20 HyPo aluefinaalitpe 17.5. klo17-21.30 Villan Nuorisoteatterin harkat
su 18-20 Rivitanssijat
  
U19T20.-26.5. la 25.5. klo 9-15 Elämäni Sankari
su 26.2. klo 8-22 Vaalit
su 18-20 Rivitanssijat
su 26.2. klo 8-22 Vaalitla 25.5. klo 9-15 Elämäni Sankari ruokala
 27.-31.5ti 28.5. klo 15-22 Hyrian kevätjuhla
ke 29.5. klo 7-22 Hyrian kevät juhla
to 30.5. klo 7-22 Hyrian kevätjuhla
pe 31.5. klo 7-10 Hyrian kevätjuhla
   

Uutisia

[1-15] [16-21]
24.-30.12. (24.7.2018)
17.-23.12. (24.7.2018)
10.-16.12. (24.7.2018)
3.-9.12. (24.7.2018)
26.11-2.12. (24.7.2018)
19.-25.11. (24.7.2018)
12.-18.11. (24.7.2018)
5.-11.11. (24.7.2018)
29.10-4.11. (24.7.2018)
22.-28.10. (24.7.2018)
15.-21.10. (24.7.2018)
8.-14.10. (24.7.2018)
1.-7.10. (24.7.2018)
24.-30.9. (24.7.2018)
17.-23.9. (24.7.2018)

Uutisia

[1-15] [16-21]
20.-26.5. (24.7.2018)
13.-19.5. (24.7.2018)
6.-12.5. (24.7.2018)
29.4.-5.5. (24.7.2018)
22.-28.4. (24.7.2018)
15.-21.4. (24.7.2018)
8.-14.4. (24.7.2018)
1.-7.4. (24.7.2018)
25.-31.3. (24.7.2018)
18.-24.3. (24.7.2018)
11.-17.3. (24.7.2018)
4.-10.3. (24.7.2018)
25.2-3.3. (24.7.2018)
18.-24.2. (24.7.2018)
11.-17.2. (24.7.2018)